Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie NewsówNiedziela, Maj 31, 2020
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Sprzedaż
Szukaj
Ostatnie Artykuły
Figurka tygodnia - R...
Turniej w Olsztynie
Warduke + Raistlin
VIII Arena
VII.Arena
Karty statystyk
EDYCJA PIERWSZA

EDYCJA DRUGA
bsdb
Sklepik
Taaak, na naszej stronie został uruchomiony sklepik. Asortyment będzie stale poszerzany, na razie jest jak jest. Jeśli chcesz coś kupić, wejdź do naszego sklepiku z figurkami. Dobre do bitewniaka, dobre do sesji RPG, dobre do kolekcjonowania i jedyne do czego są złe, to podstawka do kawy.
Vassal
Zachęcamy wszystkich użytkowników do zapoznania się z programem Vassal. Jest on przeznaczony do gry w DDM (i inne gry bitewne) przez internet (docelowo do edycji 2,0, ale wystarczy zmienić hp jednostkom, by równie dobrze działał pod 1,0). Na początku ściągacie Vassala Po ściagnięciu pobieracie moduł D&D (Wszystkie 3 pliki, czyli: RPGMapper2.23.zip, DDM2_ext.rar, DDM2.mod) Instalujecie program, uruchamiacie go, klikacie files w lewym górnym rogu, a potem naciskacie open module. Na koniec zakładacie konto i możecie grać. Do zobaczenia na Vassalu:)
Dragon 370 - Delve'owe staty
Od pewnego czasu Ci którzy zapłacili WotC za subskrypcje (ups, nie wiele osób jak widzę...) mogą się "cieszyć" przykładem statystyk do Dungeon Delve'a. Niestety okazało się to dwustronną kartą ze statystykami potwora w tonacji różowej (sic!) . Najkrócej mówiąc - nie nada się to do gry w skirmisha (co było przesądzone) .
Guild- DDM Unbroken nr. 1
Dziś do zarejestrowanych na The Guild doszedł email z linkiem do pierwszego numeru czasopisma internetowego DDM Unbroken. Pojawia się dużo wodolejstwa, jednak można w nim znaleźć dużo ciekawych, nowych informacji. http://www.ddmguild.com/site/pdf/UnbrokenIssue01.pdf
Guild- Nowe logo
W końcu ustalono logo jakie będzie mieć DDM Guild. Najkrócej, zapraszam do tematu poniżej:
http://www.enworld.org/forum/general-rpg-discussion/246861-ddm-guild-our-new-logo.htm
Ciekawe kiedy pojawią się pierwsze efekty pracy...
Call to Arms
Dziś do osób które zarejestrowały się na DDM Guild dotarły takie wiadomości:
"The DDM Guild is a global alliance of D&D Miniatures skirmish enthusiasts dedicated to keeping the skirmish game alive and continuing the fun of casual and competitive play in a variety of formats. As many of you know, Wizards of the Coast recently announced that the Guild will be granted a license to continue making skirmish stat cards for future D&D Miniatures releases. In addition, WotC will maintain tournament sanctioning and players' ratings and rankings through the DCI database. We are very excited about these developments!

The Guild is committed to supporting players of both the Original Edition (1.0) and Revised Edition (2.0) of the D&D Miniatures games. For the Revised Edition, Wizards of the Coast is following through on the pledge to update all sets -- from Harbinger to Demonweb. Moving forward, the Guild is fortunate to have earned the commitment of a group of WotC-trained freelancers who will continue design and development of Revised Edition stats for the DDM sets to be released in 2009 and beyond.

While the Guild is prepared to sanction Original Edition games using those sets produced by WotC (Harbinger through Desert of Desolation), we would like to see the Revised Edition sets (Dungeons of Dread through Demonweb) and future releases become available to players of the Original Edition. In order to support these players with a level of professionalism similar to that of the Revised Edition effort, the Guild currently is looking for a Design Lead for the Original Edition Team. The Original Edition Design Lead will be responsible for working with the Guildmaster and Organized Play Lead to:

* Create a new, single-source rulebook that incorporates all errata and clarifications for the Original Edition game.
* Maintain a database of stats for all Original Edition figures
* Assign and oversee design teams to produce Original Edition stats for Dungeons of Dread, Against the Giants, Demonweb, and the DDM sets to be released in 2009 and beyond.
* Oversee a Development Lead in playtesting and ensuring professional quality of all sets going forward. Our game has a history of banning only a single figure; this level of quality must be maintained.
* Oversee the production and release of cards for Original Edition figures on a promised schedule
* Issue errata and clarifications for newly developed Original Edition figures, as necessary
* Write monthly design articles for the Guild Newsletter

A successful candidate will demonstrate thorough knowledge of the D&D Miniatures Game Original Edition as well as relevant game design experience. Sample designs are welcome. Interested candidates should respond to ddm.guild@gmail.com by December 19, 2008."
Enjoy?
... and nothing else matters
Kolejne oświadczenie czarodziei z wybrzeża. W skrócie: ludzie z Guild (zorganizowana grupa fanów DDM) przejęła na siebie ten słodki ciężar tworzenia statystyk do DDM, karty które wydadzą będą oficjalne. Teraz tylko mieć nadzieje na regularne update'y i wyważenie... rozliczy ich Bóg, historia oraz żądny krwi tłum fanatyków. Trzymamy wszyscy kciuki.
Requiem for DDM
Kolejna część "umierania" skirmisha DDM. Następne oświadczenie na stronie Czarodziei z Wybrzeża. Największy skrót:
-Uznano że w 2006 roku miniatury odniosły sukces, lecz później w skutek większych nakładów na nie wpłaconych firma ostatecznie straciła. Z tej też przyczyny sety i boostery będą mniejsze. Zamiast tego mówią o poprawie jakości wyglądu nowych wzorów. Pożyjemy, zobaczymy.
-Jak tłumaczą wzrost cen bohaterów? Podobnie- będą jeszcze lepiej wykonane oraz będzie możliwość samodzielnego doboru tego co się kupuje (tzn. sety z góry ustalone z widoczną zawartością) .
-Nie ma statystyk do skirmish'a oraz sceny turniejowej. Why? For money... tzn. po początkowym sukcesie mistrzostw (warto pamiętać że nie odbywały się od samego początku gry) ilość uczestników rosła... ale za mało. Zamiast tego nadal będą update'ować stare figurki do nowych zasad- ten przestępczy proceder będzie trwać do II połowy 2009 roku.
-Czego można było się domyśleć Feywild się nie ukaże. Huge Pack'i będą istnieć w nowej wersji- jak w przypadku DDM Monster Manual gdzie Large będą widoczne, tu będzie można ujrzeć Huge i kupić swego "wymarzonego" .
-Czy karty mocy będą do ściągnięcia ze strony (to do RPGa, ale też ważne) . Boratowskie "Not!" - jedynie w (odpłatnym) DnD Compendium.
Krótko mówiąc- DDM będzie miało jakąś jeszcze kroplówkę, lecz cóż to za życie? Niech każdy odpowie sam sobie. I spojrzy czy warto trzymać się przy rozkładających zwłokach czy szukać powiewu świeżości... do tego czasu carpe diem!
DDM Heroes oraz DDM Monster Manual
Na stronie Wizards of the Coast oznajmiono że zestaw Demonweb będzie ostatnim klasycznie składanym. Co to znaczy?
Od teraz będą 2 typy zestawów.
Pierwszy DDM Heroes to będą zestawy figurek z ustaloną z góry zawartością. W każdym znajdą się 3 minisy: jeden przedstawiający bohaterkę i dwóch herosów. Dodatkowo będą karty z nowymi mocami do klas postaci. Cena $10.99. Natenczas będzie 6 takich "setów":
* Martial Heroes 1
* Martial Heroes 2
* Arcane Heroes 1
* Arcane Heroes 2
* Divine Heroes 1
* Primal Heroes 1
DDM Monster Manual będzie zbliżony do starych wydań. Będzie pakowany po 5 figur (1 rzadka, 1 widzialna (sic!), 1 nieczęsta i dwie częste) i do każdej będzie dołączana karta do Dungeon Delve (dodatku do DnD 4, mającego gwarantować "szybszą rozgrywkę"). Pierwszy będzie zatytuowany Dangerous Delves i będzie zawierał łącznie 40 minisów. Koszt $14.99.
Konkurs
Szanowni administratorzy zdecydowali się na przeprowadzenie konkursu w celu aktywizacji strony. Serdecznie zapraszam zainteresowanych do zapoznania się z regulaminem:
http://www.dndminiatures.dbv.pl/articles.php?cat_id=3
Mam nadzieję na duże zainteresowanie:)
Blood Wars- Konwersja
Z zaskoczenia, niczym Hiszpańska Inkwizycja pojawiły się statystyki dla figurek Blood Wars wersji 2! Może i na razie wersja beta (tfu... DRAFT) ale da się zagrać. Chętni na lewo, potem prosto i przed siebie jak strzelił: WotC !
Demonweb- Preview
Już zaczyna się następna seria news'ów zachęcających nas do kupna nowych minisów. Chce się śpiewac "She is plastic, and fantastic!" . Już do rzeczy... Ladies&Gentelmens! Wizards of the Coast presents: Demonweb!
Preview 1 (Spiderbound Drow Warrior, Shadow Flayer, Solamith)
Preview 2 (Iron Dragon Prowler, Deathcap)
Preview 3 (Spiretop Drake, Shardsoul Slayer, Web Golem)
Preview 4 ( Bugbear Warrior, Sharn Redcloak, Skull Lord)
Preview 5 (Cyclops Hewer, Mezzodemon)
Demonweb- Wyciek informacji
Cieszmy się i radujmy- Demonweb (kolejny zestaw DDM) ujawnił nam kilka swoich tajemnic! A co w nim? Sporo R i jeden U dla klasycznych stworów z Podmroku- widziane wyraźnie już z oficjalnymi nazwami. Zainteresowanych prosimy tym portalem: GEEK.
Strona 3 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Jak zacząć?
D&D Miniatures jest grą niezwykle łatwą w opanowaniu, dającą niezłe możliwości szybkich i dynamicznych bitew, w której nie liczy się zasobność portfela (porządną i grywalną warbandę – armię, da się stworzyć za 100-150 zł), a umiejętności taktyczne. DDM jest grą figurkową – w przeciwieństwie do innych bitewniaków figurki dostajemy w losowych boosterach (ostatnio powstała jednak możliwość zakupienia zestawu z figurkami widocznymi). Przeglądając forum możecie się jednak natknąć na dość dziwne oznaczenia – edycja pierwsza (1.0) lub edycja druga (2.0). Co to znaczy? Edycja 1.0 opiera się zasadach z dodatku War Drums (dostępne TUTAJ) i figurkach od dodatku Harbringer po Desert of Desolation. Druga edycja opiera się zaś na nowszych zasadach z dodatku Dungeons of Dread (do ściągnięcia Stąd). To chyba wszystko, co warto wiedzieć na początek. Po zapoznaniu się z zasadami zapraszamy na nasze forum, gdzie możecie dzielić się wątpliwościami, a następnie do sklepiku z figurkami, gdzie możecie zakupić swoje pierwsze miniaturki.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Glosniki
27/03/2019 22:44
Hobeht ja się kuhwa boje, nie krzycz kuhwa!

Glosniki
27/03/2019 22:26
GDZIE JEST KUHWA MÓJ ARTYKUŁ?

Pingwini
27/03/2019 20:58
xtprtt

Merlinjes
18/03/2018 17:32
[url=http://www.akgundagi
tim.com/fonts/string.asp?
item=578]Viagra En Ligne Avis[/url] Look for wealthy, entertaining game titles which may have some instructional importance for your kids. T


Gawrsx1j
21/11/2017 01:42
Dzien dobry Potrzebna kasa? Zaden problem! https://goo.gl/eaNBmN

Merlinjes
13/08/2017 06:36
[url=http://www.bluerenne
s.fr/287-nike-air-max-90-
2015-release-dates.php]Ni
ke Air Max 90 2015 Release Dates[/url] As was explained initially in the report, hair thinning is an issue that


DonaldQuept
23/07/2017 19:21
kcwekuk http://www.rifugioparcode
ltadelpo.it/nike-bianche-
e-rosse-marty-mcfly-030.h
tm http://www.grifodoro.it/1
39-manolo-blahnik-vendita
.htm http://www.romars.it/nike
-ai


Michaeljus
15/07/2017 20:38
pezyyis http://www.conijn-partyse
rvice.nl/523-vans-woody.p
hp http://www.cdvera.es/835-
zapatillas-salomon-mercad
olibre.htm http://www.adhi.es/adidas
-x-16.4-indoor-550.php ht


DonaldQuept
22/06/2017 18:09
awlkfsn http://www.decoraciondein
terioresweb.es/oakley-fer
nando-alonso-402.php http://www.maxicolor.nl/n
ike-flyknit-2016-black-66
0.html http://www.specialgroup.n
l/563-adidas


CharlieNem
21/06/2017 23:28
dskdtvp http://www.groenlinks-nh.
nl/adidas-stan-smith-pony
-hair-359.html http://www.cambiaexpress.
es/zapatos-louis-vuitton-
mujer-mocasines-820.php http://www.postenblankest
i


Archiwum
Misiak&Roberto

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl